Politons-ak

Download
Download this file (politon_akRU.pdf)politon_akRU.pdf264 kB

POLITONS-AK

 1. Īss raksturojums
 2. Emalja POLITONS-AK - vieniepakojuma emalja ir pigmentu suspensija, pildvielu un piedevu akrila šķīdumā – organisko šķaidītāju sajaukuma līdzekļos.Emalja ir ļoti viskozs, tiksotrops materiāls.

  • Nozīme un pielietošanas sfēras

  Emalja POLITONS-AK tiek lietota kā aizsargājoši – dekoratīvā kārta antikorozijas kompleksajās sistēmās ar cinka piesātinātu grunti CINOLS, CINOLS-SV, CVES, CINEPS. Ir iespējams pielietot ar citu grunti, tādu, kā akrila, hlorkaučuka, vinolīna, alkīda, silikāta un epoksīda.PĀRKLĀJUMS IR ATMOSFĒRIZTURĪGS VISOS MAKROKLIMATISKAJOS RAJONOS, VEIDOS UN KATEGORIJU IZVIETOJUMOS PĒC GOST 15150-69, tam piemīt laba eļļas, skābju un sārmu izturība (šļakatu veidā), izturība pret baktērijām un mikroorganismiem.

  • Tehniskie pamatraksturojumi
  3.1. Emalja
  Negaistošo vielu masas daļa, % 45,0 - 65,0
  Blīvums, g/cm3 1,0 - 1,5
  Žūšanas laiks līdz 3. pakāpei pie (20±2) °C temperatūras un (65±5) % mitruma, min., ne vairāk 90
  Teorētiskais izlietojums vienslāņa sausam pārklājumam, g/m2 120-180

  3.2. Pārklājums
  Krāsa un ārējais izskats krāsu tonis pēc Monikolor
  Viena sausā slāņa biezums, mkm 40-60
  Adgēzija, balles, ne vairāk 1
  Triecienizturība, cm, ne mazāk 50
  Izliekuma elasticitāte, mm, ne vairāk 3
  Termoizturība svaigā gaisā, °C, ne vairāk
  120

  • Uzklāšanas tehnoloģija
  Emalju POLITONS-AK klāj uz tīras, sausas gruntētas virsmas gan rūpnieciskos, gan āra apstākļos pie temperatūras no mīnus 15 līdz plus 40°C un attiecīga gaisa mitruma līdz 90%.Klāšanas paņēmieni: pneimatiskā un bezgaisa smidzināšana, ota, rullītis, iemērkšana. Ja nepieciešams kompozīciju var atšķaidīt līdz darba viskozitātei ar P-5 un 646 markas šķaidītājiem. Krāsojamā aprīkojuma mazgāšanai tiek izmantoti tie paši šķaidītāji. Žūšana – dabīga. Klājot pārklājumu vairākkārtēji katru nākamo kārtu klāt, kad iepriekšējā ir nožuvusi līdz «nelīp» (viegli pieskaroties pārklājumam ar pirkstu, tas neatstāj pēdas un nerada lipšanas sajūtu).

  • Iesaiņojums un uzglabāšana
  Emalja POLITONS-AK tiek piedāvāta 0,3 un 1,0 l metāla bundžās un 3, 10 un 20 l metāla spaiņos. Katrai emaljas partijai tiek pievienots kvalitātes pase.Uzglabāšanas noteikumi – sausa vēsa vieta, tālu no siltuma avota. Kompozīcijas garantijas uzglabāšanas laiks hermētiski noslēgtā ražotāja traukā – 12 mēneši no izgatavošanas dienas.

  • Sertifikācija
  Emaljas POLITONS-AK pielietošanas drošība ir apstiprināta ar sanitārepidemioloģisko slēdzienu Nr. 66.01.10.231.P.001977.09.02 no 04.09.2002, izsniedzis Sverdlovskas apgabala Valsts sanitārepidemioloģiskais uzraudzības centrs.

  • Drošības tehnika
  Emalja POLITONS-AK tiek pieskaitīta pie III bīstamības klases. Strādājot ar to nepieciešams ievērot attiecīgās nozares normas un prasības.

 

Uzņēmuma kvalitātes sistēma sertificēta pēc ISO 9001:2000,sertifikācijas institūcija -AeroCert AG (Vācija)
Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information
betfair.artbetting.net
sports bookmakers