Veco pārklājumu restaurācija

Karsti cinkoto pārklājumu restaurācija.

Veco krāsu restaurācija.

Ar laiku jebkurš pārklājums zaudē savu sākotnējo izskatu. Bet ja pārklājums nav kvalitatīvs vai tika nokrāsots bet tehnoloģisko normu ievērošanas, tas notiek īpaši ātri. Ko darīt, lai metāla konstrukcijai atgrieztu pienācīgu izskatu? Nokrāsot jaunu krāsas slāni virs vecā, - tas nav pareizais risinājums. Šāda pārklājuma kalpošanas termiņš ir ļoti īss, un Jūs būsiet spiesti atkal saskarties ar šo problēmu. Mūsdienu krāsošanas standarti prasa obligātu lodīšu strūklu tīrīšanu un virsmas gruntēšanu. Pārklājuma kalpošanas termiņš, ja tas uzklāts uz nenotīrītu ar lodīšu strūklu virsmu, ir par 50% mazāks, nekā uz iztīrītu.

 

Stabu tīrīšana ar mobilo lodīšu strūklu tīrīšanas iekārtu. Kalnciema tilts.

Kaut gan ne vienmēr ir iespēja un līdzekļi notīrīt konstrukciju ar lodīšu strūklu. Mūsu produkcijas sortimentā ir materiāli restaurācijai. Īpaši šo materiālu raksturojumi ļauj krāsot arī nenotīrītus ar lodīšu strūklu, sarūsējušus un ar vecās virsmas paliekām pārklātus pārklājumus.

Iekļūšanas gruntējumam Ferrotan-pro piemīt labas slapināšanas īpašības un izplūšana, tas nonāk dziļi virsmas struktūrā, sasaista atlikušo mitrumu, izolē rūsu un nostiprina tās saiti ar pamatni.

Grunts-emalja Izolep-mastic  ir biezi slāņi, - viena slāņa biezums ir 150-300 mkm. Rekomendē konstrukciju remonta krāsošanai ar minimālo virsmas sagatavošanu. 

 

 

Firma „AB Baltic” sniedz metāla konstrukciju tīrīšanas un krāsošanas pakalpojumus, gan izbraucot uz jūsu objektu, gan arī mūsu krāsošanas cehos. Pārnēsājamā lodīšu strūklu tīrīšanas aparāta pakalpojumi. Konsultējam par metāla konstrukciju krāsošanas jautājumiem.  

 

 

Atjaunots jums. SIA „Rīgas Satiksmes” 5-is tramvaja depo.

 

 

Karsti cinkoto pārklājumu restaurācija. Esat aizdomājušies, cik maksātu pārklāt jumtu, ja vecas metāla loksnes izrūsēs? Vai uzbūvēt jauno angāru? Nekas nav mūžīgs un cinka pārklājums tāpat. Kad atmosfēra „noēd” cinku, sāk rūsēt metāls, kas noved pie tā bojāšanas. Auksto cinku var krāsot uzreiz uz veciem cinkotiem pārklājumiem un uz rūsu, atjaunojot aizsardzības īpašības uz termiņu līdz pat 15 gadiem. Aizdomājieties, cik lētāk nocinkot jūsu metāla konstrukciju, nekā izgatavot to no jauna.

 Aerosola baloniņu ALPOL+CINOL komplekts – pats vieglākais paņēmiens atjaunot karsti cinkoto konstrukciju bojātas vietas. 

Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information
betfair.artbetting.net
sports bookmakers