Uguns aizsardzība

Rūpniecisko un civilās būvniecības objektu metāla konstrukciju uguns aizsardzības nepieciešamību nosaka metāla jūtīgums pret augsto temperatūru iedarbību. Tajā skaitā, tērauda konstrukciju izturīguma raksturojumi pie uzsildīšanas virs 500 °С samazinās. Tas noved pie tā, ka pie ilglaicīgās pārkarsēšanas metāla konstrukcijas brūk.

Tērauda konstrukciju straujās brukšanas novēršanai izmanto dažādus uguns aizsardzības paņēmienus. Visizplatītākie no tiem ir uguns aizsardzības krāsu uzklāšana ar uzpūšanās spējām. Zem augsto temperatūru iedarbības pārklājumi uz tāda pamata palielinās apjomā. Rezultātā uguns aizsardzības pārklājums pārveidojas par poraino siltumu izolējošo slāni - penokoks, kurš aizsargā metālu no pārkarsēšanas. Tādā veidā, metāla konstrukciju ugunsizturības robeža palielinās daudzkārtīgi un tās nebrūk ilgāku laiku.

Metāla konstrukciju aizsardzībai no uguns iedarbības kompānija ražo uguns aizsardzības krāsas PLAMKOR ar uzpūšanās spēju. Ar to krāsoto metāla konstrukciju ugunsizturības robeža sasniedz 90 minūtes.

Tās tiek ražotas uz mūsdienīga aprīkojuma, izmantojot izejvielu no vadošiem pasaules ražotājiem. Materiāliem piemīt augsta un stabila kvalitāte, bet to cena būtiski zemāka par ārzemju analogu cenām.

PLAMKOR-1

Ūdens-dispersijas uguns aizsardzības krāsa. Materiāla priekšrocība ir tāda, ka tas nav toksisks, tam piemīt eksplozijas un ugunsdrošība. Īpaši rekomendē izmantošanai slēgtajās un slikti vedināmajās telpās.

PLAMKOR-2

Organiski šķīdināta polimēra kompozīcija. Materiālu uzklāj gan pie pozitīvajām, gan pie negatīvajām temperatūrām.

 

Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information
betfair.artbetting.net
sports bookmakers